У 2026 році в Первомайську відзначили талановитих випускників. 25 червня 2026 року в сесійній залі міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження стипендіатів міської ради та міського голови. Детальніше читайте на Гард.City.

Про це йдеться у дописі Управління освіти Первомайської громади.

Цьогоріч нагороджений 21 випускник

Відзначили стипендіями та грамотами випускників первомайських ліцеїв «Лідер», «Престиж» та «Ерудит», які отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.

Всього, згідно проєкту рішення виконкому Первомайської міської ради, опублікованому на офіційному сайті громади, вручили:

  • 21 стипендію по 2 380 грн — за успішне завершення школи з відзнакою.

Загальний бюджет нагородження — 49980 грн. У проєкті рішення виконкому йдеться, що метою нагородження талановитих випускників, зокрема, є соціальна підтримка творчої та обдарованої учнівської молоді громади. Ініціатива реалізована у межах програми «Наша громада: її події, свята, трудові будні».

Церемонію нагородження, а також усю сесію міської ради можна переглянути на ютуб-каналі Первомайського виконкому.

Про вступ-2026, а також про відзначення випускників торік читайте на сайті Гарду.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися