Громадська організація «Десяте квітня» оголошує набір учасників та учасниць на Молодіжний табір для представників організацій громадянського суспільства. Якщо ви прагнете розвивати свою громаду, шукаєте однодумців та хочете здобути практичні навички для реальних змін — цей проєкт саме для вас.

Про це повідомили на сторінці ГО «Десяте квітня» у фейсбуці.

Головне про захід

  • Коли: 16-20 липня 2026 року.
  • Де: с. Мигія, Миколаївська область.
  • Для кого: молодь віком від 18 до 35 років із Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

До участі запрошуються як ті, хто вже активно реалізує громадські ініціативи, так і молоді люди, які лише планують розвиватися в громадському секторі.

Що чекає на учасників

Програма табору побудована на принципах неформальної освіти — жодної нудної теорії, лише максимум практики:

  • Інтерактив: симуляційні ігри та прокачка командної роботи.
  • Скіли: тренінги з лідерства, комунікацій та ведення переговорів.
  • Нідеоркінг: обмін досвідом із молодю з інших регіонів та занурення в роботу громадського сектору зсередини.

Участь у таборі є повністю безкоштовною. Проживання, харчування, а також витрати на проїзд учасників забезпечує ГО «Десяте квітня».

Як взяти участь

Для участі у таборі необхідно обов’язково заповнити онлайн-форму.

  • Посилання на реєстрацію: заповнити анкету.
  • Дедлайн подачі заявок: 30 червня 2026 року, до 23:59.

Не проґавте шанс провести п'ять драйвових днів у колі людей, які змінюють країну на краще вже сьогодні!

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися