20 червня у Подільську, що на Одещині, відбулися відкриті змагання з боксу серед юнаків та юніорів. Збірна команда Первомайська взяла участь у змаганнях та представила місто. До неї увійшли спортсмени міської ДЮСШ та клубу «Берсерк».

Про результати виступу первомайців Гард.City розповів очільник та тренер клубу «Берсерк» Дмитро Казімір.

Достойний виступ первомайців

Попри сильних суперників та широке представництво на змаганнях (а загалом взяли участь кількадесят боксерів з різних регіонів України), первомайці зуміли здобути щедрий врожай медалей.

Фото: СК Берсерк

Золоті медалі здобули:

  • Ігор Алексеєнко («Берсерк»).
  • Андрій Карман («Берсерк»).
  • Олександр Суворов («Берсерк»).
  • Кирило Суворов («Берсерк»).
  • Олександр Фадєєв («Берсерк»).
  • Радомир Зуяков (ДЮСШ).
  • Кирило Дазіденко (ДЮСШ).
  • Дмитро Талах (ДЮСШ).

Фото: СК Берсерк

Срібні медалі вибороли:

  • Назар Дяченко («Берсерк»).
  • Кирило Постоутенко («Берсерк»).
  • Данило Бізіков («Берсерк»).
  • Роман Молнар (ДЮСШ).
  • Марк Боженко (ДЮСШ).

Вітаємо земляків з гарними здобутками та бажаємо подальших перемог!

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися